
Zajęcia logopedyczne w Zespole Szkół i Przedszkola w Domosławicach
W ramach projektu „Edukacja Włączająca w Gminie Czchów” w naszej placówce prowadzone są zajęcia logopedyczne w różnych grupach wiekowych.
Celem zajęć jest wspieranie prawidłowego rozwoju mowy, doskonalenie dykcji, artykulacji i komunikacji uczniów, a także wczesne reagowanie na trudności językowe. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb dzieci, dzięki czemu każdy uczestnik może pracować w tempie odpowiednim dla siebie.
Dzięki systematycznej pracy w przyjaznej atmosferze uczniowie zyskują pewność siebie w komunikowaniu się, rozwijają umiejętności językowe oraz przygotowują się do efektywnego funkcjonowania w codziennych sytuacjach szkolnych i społecznych.
Projekt „Edukacja Włączająca w Gminie Czchów” daje dzieciom szansę na wsparcie dostosowane do ich potrzeb i umożliwia pełniejszy rozwój umiejętności komunikacyjnych
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #MiastoiGminaCzchów
Jeżeli będziesz dobry, wtedy i twoje uczynki będą dobre.
Bo dobre drzewo rodzi dobre owoce.






































32-860 Domosławice
Domosławice 24