
Piknik klasy II
W dniu 24.06.2026 klasa II skorzystała z zaproszenia Pani Renaty Smoleń i uczestniczyła w pikniku klasowym, który zorganizowały nam mamusie z Trójki klasowej (i nie tylko) w osobach P. Anna Hołyst, Karolina Podobińska, Karolina Roman, Dorota Średniawa, Renata Smoleń. Dzieci miały możliwość spędzenia wspólnie i milo czasu na zabawie, rozmowach. Mamusie zadbały o nasze brzuszki. Mieliśmy okazję samodzielnie usmażyć kiełbaski w ognisku, ochłodzić się lodami, a na deser skosztować pysznych mufinek przygotowanych przez jedną z mam P. Annę Sowę. Udział w pikniku klasowym przygotowanym przez rodziców przynosi wszechstronne korzyści integracyjne, emocjonalne i wychowawcze zarówno dla uczniów, jak i dla dorosłych. Przeniesienie relacji poza mury szkoły pozwala na zbudowanie autentycznych więzi, które bezpośrednio przekładają się na lepszą atmosferę w klasie przez cały rok szkolny. Obecność zaangażowanych rodziców w przestrzeni szkolnej daje dziecku poczucie, że jego życie edukacyjne jest dla bliskich ważne, co wzmacnia jego samoocenę. Pięknie dziękujemy!!!
Jeżeli będziesz dobry, wtedy i twoje uczynki będą dobre.
Bo dobre drzewo rodzi dobre owoce.






































32-860 Domosławice
Domosławice 24