Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Piknik klasy II

Piknik klasy II

Piknik klasy II

W dniu 24.06.2026 klasa II skorzystała z zaproszenia Pani Renaty Smoleń i uczestniczyła w pikniku klasowym, który zorganizowały nam mamusie z Trójki klasowej (i nie tylko) w osobach P. Anna Hołyst, Karolina Podobińska, Karolina Roman, Dorota Średniawa, Renata Smoleń. Dzieci miały możliwość spędzenia wspólnie i milo czasu na zabawie, rozmowach. Mamusie zadbały o nasze brzuszki. Mieliśmy okazję samodzielnie usmażyć kiełbaski w ognisku, ochłodzić się lodami, a na deser skosztować pysznych mufinek przygotowanych przez jedną z mam P. Annę Sowę. Udział w pikniku klasowym przygotowanym przez rodziców przynosi wszechstronne korzyści integracyjne, emocjonalne i wychowawcze zarówno dla uczniów, jak i dla dorosłych. Przeniesienie relacji poza mury szkoły pozwala na zbudowanie autentycznych więzi, które bezpośrednio przekładają się na lepszą atmosferę w klasie przez cały rok szkolny. Obecność zaangażowanych rodziców w przestrzeni szkolnej daje dziecku poczucie, że jego życie edukacyjne jest dla bliskich ważne, co wzmacnia jego samoocenę.  Pięknie dziękujemy!!!

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 15:41:23
Data edycji: 2026-06-24 15:42:15
Ilość wyświetleń: 5

Jeżeli będziesz dobry, wtedy i twoje uczynki będą dobre.

Bo dobre drzewo rodzi dobre owoce.

ks. prof. Józef Tischner

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej