Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Akademia z okazji 3 maja

Akademia z okazji 3 maja

Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja ??

W naszej szkole odbyła się wyjątkowa akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucja 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.

Część artystyczną rozpoczęło przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VI. Podczas uroczystości nie zabrakło również patriotycznych piosenek i wzruszających wierszy w wykonaniu uczniów klas II, III i V. Szczególnym momentem był taniec z flagami zaprezentowany przez uczennice klasy VI, który spotkał się z ogromnym uznaniem publiczności.

Akademię poprzedził niezwykle interesujący wykład pasjonatów broni białej poświęcony szabli. Uczniowie mieli okazję zobaczyć oryginalne egzemplarze oraz poznać ich historię i znaczenie. Szabla była nie tylko symbolem pochodzenia szlacheckiego, ale również walki o wolność Rzeczypospolitej i patriotycznych tradycji naszego narodu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tej pięknej i podniosłej uroczystości. 

Udostępnij
Data dodania: 2026-05-05 10:23:39
Data edycji: 2026-05-12 11:41:37
Ilość wyświetleń: 45

Jeżeli będziesz dobry, wtedy i twoje uczynki będą dobre.

Bo dobre drzewo rodzi dobre owoce.

ks. prof. Józef Tischner

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej